Kontakt

Har du frågor om oss, vår produktion, våra varumärken eller våra produkter? Skicka ett meddelande via formuläret nedan.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Du kan också klicka här för en lista med kontaktpersoner.

Kontaktinfo

VD

Jan Petersson, 08-519 177 02
jan.petersson@gudruns.se

Kvalitet

Kvalitetschef

Johan Broman, 08-556 136 44
johan.broman@gudruns.se

Dagligvaruhandel

Telefon växel: 08-556 680 50
Fax: 08-648 24 11

Marknadschef

Andreas Ögren, 08-556 680 56
andreas.ogren@gudruns.se

Försäljning

Owe Tenninge, 08-556 680 58
owe.tenninge@gudruns.se

Maria Jegenstam, 08-556 680 57
m.jegenstam@gudruns.se

Anna Lindberg, 08-556 680 55
anna.lindberg@gudruns.se

Fältsäljare/Distriktschef Södra Sthlm

Peter Zanders, 070-104 22 11
peter.zanders@gudruns.se

Fältsäljare/Distriktschef Norra Sthlm

Mikael Olsson, 070-526 42 42
mikael.olsson@gudruns.se

Foodservice

Telefon växel: 08-556 136 40
Fax: 08-648 24 11

Försäljningschef

Jan Eriksson, 08-556 136 41
jan.eriksson@gudruns.se

Försäljning

Maria Brandt, 08-556 136 48
maria.brandt@gudruns.se

Anette Löf, 08-556 136 49
anette.lof@gudruns.se

Produktion

Produktionschef

Mathias Pettersson, 08-556 136 45
mathias.pettersson@gudruns.se

Ekonomi

Lena Vukusic, 08-519 177 04
lena.vukusic@gudruns.se