Kontakt

Har du frågor om oss, vår produktion, våra varumärken eller våra produkter? Skicka ett meddelande via formuläret nedan.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Du kan också klicka här för en lista med kontaktpersoner.

Kontaktinfo

VD, Marknad & Försäljning

Andreas Ögren
08-556 680 56, 070-574 44 42
andreas.ogren@gudruns.se

Vice VD, Produktion & Kvalité

Johan Broman
08-556 136 44, 073-626 51 48
johan.broman@gudruns.se

Dagligvaruhandel

Telefon växel: 08-556 680 50
Fax: 08-648 24 11

Försäljning

Owe Tenninge
08-556 680 58
owe.tenninge@gudruns.se

Maria Jegenstam
08-556 680 57
m.jegenstam@gudruns.se

Maria Brandt
08-556 680 55
maria.brandt@gudruns.se

Fältsäljare/Distriktschef Södra Sthlm

Peter Zanders
070-104 22 11
peter.zanders@gudruns.se

Fältsäljare/Distriktschef Norra Sthlm

Mikael Olsson
070-526 42 42
mikael.olsson@gudruns.se

Foodservice

Telefon växel: 08-556 136 40
Fax: 08-648 24 11

Försäljningschef

Jan Eriksson
08-556 136 41
jan.eriksson@gudruns.se

Försäljning

Anette Löf
08-556 136 49
anette.lof@gudruns.se

Produktion

Produktionschef

Mathias Pettersson
070-438 90 85
mathias.pettersson@gudruns.se

Per Sundström
070-260 71 77
per.sundstrom@gudruns.se

Ekonomi

Ekonomichef

Heléne Wigerman
08-519 177 03
helene.wigerman@gudruns.se

Ekonomiassistent

Lena Vukusic
08-519 177 04
lena.vukusic@gudruns.se